Menu
Košík

CUREL DAYs RSS Feed

09 mar Kvety hodné prvých dám
0 323
8.marec bol nielen Medzinárodný deň žien, ale aj druhý deň vzácnej návštevy na Slovensku  – holandského kráľovského páru kráľa Viliama Alexandra a kráľovnej Maximy. V spolupráci s BILLA nám bolo cťou ..
16 feb Nie je cibuľa ako cibuľa
0 308
Jar sa prebúdza a prvé z jarných kvietkov sú práve cibuľoviny. Potešia nejedno oko a aj srdiečko. Ukážeme si viazanie kytíc s použitím nakvitnutých cibuliek jarných kvietkov, svieže a voňavé aranžmány..
04 feb Valentín trocha inak
0 244
Ako inak začať v novom roku 2023, ak nie s VALENTÍNOM! Romantický sviatok, ktorý slávia všetci zaľúbení 14. februára. Peter Vacula vám ukázal dve netradičné kombinácie - červenočiernu a bielozlatú. Vy..
15 dec Vianoce za dverami
0 327
Blíži sa štvrtá adventná nedeľa, štedrovečerné hodovanie, balenie darčekov a návštevy blízkych nielen u nich doma, ale aj na hroboch. Peter Vacula zabalí darček, prizdobí Vianočnú ružu a predvedie, ak..
01 dec Vence, vence prichádzajú
0 408
Veniec je symbolom kolobehu života, pospolitosti a aj bezpečia rodinného kruhu. Nie sú iba adventné alebo smútočné, ale sú aj symbolom osláv radostí a nádejí. Môžeme ich zavesiť horizontálne do priest..
03 nov Predvianočné prekvapenie
0 377
Kreativite sa medze nekladú, ani mi sa nenecháme obmedzovať konvenciami. Vianoce sú pred alebo za dverami?... Poďme ich otvoriť a nechajte sa inšpirovať novými trendmi. Florista Peter Vacula vykúzli p..
Zobrazené 1 až 6 z 8 (2 stránok)