Menu
Košík

O nás

 

Spoločnosť CUREL, spol. s r.o. má za sebou už vyše tridsaťročnú históriu. Od roku 1991 v nej mala svoj podiel aj holandská spoločnosť ZUREL a až v roku 2002 vznikla slovenská firma pod názvom CUREL, spol. s r.o. Z pôvodného záhradníctva sa postupnými zmenami a rekonštrukciami vybudoval moderný veľkoobchod s rozlohou viac ako 2000 m 2  predajnej plochy.

V súčasnosti je CUREL, spol. s r.o. jeden z najväčších dovozcov rezaných kvetov a črepníkových rastlín na Slovensku. Okrem toho tu nájdete na ploche 800 m 2 viac ako 20 000 položiek aranžérskeho sortimentu, spotrebného materiálu a dekoratívnych predmetov. Ročne prepravíme viac ako 230 kamiónov živých kvetov a rastlín. Otvorené je 7 dní v týždni a čerstvý tovar privážame štyrikrát týždenne.

Pre klientov, ktorí nemajú príležitosť prísť si nakúpiť osobne, ponúkame službu MOBIL MARKET, kde Vám zadarmo privezieme čerstvé kvety každý deň priamo na miesto určenia.

Našou filozofiou je byť čo najbližšie k zákazníkom a ponúkať čo najkvalitnejší sortiment a služby. Preto sa snažíme neustále sledovať nové trendy zo sveta kvetov, zúčastňujeme sa svetových obchodných výstav a navštevujeme kvetinové farmy po celom svete. V rámci lokálnej podpory podnikania nakupujeme kvety aj od slovenských pestovateľov.

Neoddeliteľnou tradíciou počas roka sa stali pravidelné tematicky zamerané floristické show CUREL DAYs.

Od roku 2016 vzniká maloobchodná sieť KVETINÁRSTVO CUREL, ktorá má v súčasnej dobe 7 prevádzok na Slovensku a neustále pracujeme na rozširovaní. Pre náročných maloobchodných klientov sme otvorili exkluzívne kvetinárstvo CUREL PREMIUM priamo v areáli veľkoobchodu, kde nájde aj neregistrovaný klient široký sortiment rezaných a črepníkových kvetov, exkluzívnych doplnkov a aj darčekov.

Ponúkame priestor ľuďom, pre ktorých je svet kvetov ich každodenným životom.

3D prehliadka